НАЗК відкриє декларації військових прокурорів з 2017 року


Національне агентство з питань запобігання корупції відкриє доступу до декларацій військових прокурорів.

Про це повідомили у пресслужбі НАЗК

«НАЗК розкриє декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані військових прокурорів за весь період дії спеціальних заходів безпеки з березня 2017 року по 4 жовтня 2019 року та не буде закривати їх надалі», – йдеться у повідомленні.

Уповноважені особи НАЗК вже розпочали роботи з відкриття даних.

Усі декларації військових прокурорів стануть доступні для перегляду в Реєстрі упродовж наступного тижня.

У вересні заступник Генерального прокурора – головний військовий прокурор Віктор Чумак скасував рішення свого попередника Анатолія Матіоса, через яке декларації військових прокурорів вилучили з публічного доступу.

14 квітня 2017 року з сайту НАЗК зникли декларації підлеглих генпрокурора Юрія Луценка та головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Згодом, у НАЗК пояснили, що декларації низки посадовців військової прокуратури були вилучені з Реєстру е-декларацій на підставі постанови Матіоса.

Центр протидії корупції оскаржив постанову Матіоса і рішення НАЗК.

Проте 27 грудня 2017 року Окружний адміністративний суд Києва визнав законною постанову головного військового прокурора Анатолія Матіоса про засекречування декларацій прокурорів. Апеляційний судскаргу ЦПК також відхилив.

29 серпня президент Володимир Зеленський вніс проєкт закону № 1032, яким пропонує ліквідувати військову прокуратуру, зменшити штат прокуратури і зупинити діяльність Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів до 1 січня 2021 року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/nazk-vidkryye-deklaratsiyi-viyskovykh-prokuroriv-z-2017-roku/” Об этом сообщает dobryanka.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя